Penthouse met zeezicht en privéterras in Calahonda, Mijas
€ 585.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 103 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Hoekpenthouse van 103 m² met twee slaapkamers, twee badkamers en een groot privéterras met zeezicht. Het ligt in een afgesloten complex met zwembad, tuinen en directe toegang tot het strand.
Over deze woning
Dit hoekpenthouse in Calahonda, Mijas, biedt 103 m² bebouwde oppervlakte met twee slaapkamers en twee badkamers. Het ligt op de eerste verdieping van een gebouw zonder lift en heeft een groot privéterras op de hoek, met zeezicht.
De woning
De woonkamer en de eetkamer zijn ruim en krijgen veel licht. De keuken heeft een eigen raam, is volledig uitgerust en heeft een doorgeefluik naar de eethoek. Vanuit de keuken, de woonkamer, de slaapkamer en het terras kijk je uit over de zee. Het penthouse is op het zuiden gericht en krijgt de hele dag zon, vooral in de winter wanneer de zon lager staat. Beide slaapkamers hebben inbouwkasten. Volgens de beschrijving kan de indeling eenvoudig worden aangepast naar drie slaapkamers.
Kenmerken
- Nieuwe airconditioning (warm en koud) in de woonkamer en de hoofdslaapkamer
- Marmeren vloeren
- Privéterras en solarium
- Volledig gemeubileerd
- Glasvezel en wifi
- Alarmsysteem
- Eigen parkeerplaats
Ligging
Het penthouse maakt deel uit van een afgesloten complex met gemeenschappelijke tuinen en een groot zwembad dat op zee uitkijkt. Via het complex loop je rechtstreeks naar het strand. Restaurants, strandtenten, een supermarkt en een apotheek liggen op loopafstand. Ook winkels en het centrum zijn dichtbij.
Voor wie
Deze woning past bij wie aan zee wil wonen, als vaste woonplaats of als vakantiewoning. De woning is gemeubileerd en dus snel in gebruik te nemen. Wie meer slaapruimte wil, kan de mogelijkheid van een derde slaapkamer laten bekijken. Houd er rekening mee dat er geen lift is.
Kenmerken
- Categorie
- Aan zee, Vakantiehuis, Investering, Luxe
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Inbouwkasten, Privé terras, Zonnebank, WiFi, Marmeren vloeren, Optische vezel
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex, Alarmsysteem
- Ligging
- Eerstelijns strand, Commerciele omgeving, Aan het strand, Dichtbij winkels, Dichtbij stad, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Zee, Weids
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het penthouse?
Het penthouse heeft twee slaapkamers en twee badkamers op 103 m² bebouwde oppervlakte. Een ombouw naar drie slaapkamers zou eenvoudig mogelijk zijn.
Is er een lift en een parkeerplaats?
Het penthouse ligt op de eerste verdieping en er is geen lift. Een eigen parkeerplaats hoort bij de woning.
Zijn er een zwembad en een tuin?
Ja, het afgesloten complex heeft gemeenschappelijke tuinen en een groot gemeenschappelijk zwembad dat op zee uitkijkt.
Hoe ver is het strand?
Je loopt via het complex rechtstreeks naar het strand. Restaurants, strandtenten, een supermarkt en een apotheek zijn te voet bereikbaar.




















































