Penthouse met zeezicht en jacuzzi in Benahavís
€ 640.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 103 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Dit penthouse in Benahavís heeft 103 m² bebouwde oppervlakte, 2 slaapkamers en 2 badkamers. Vanaf het privéterras kijk je uit over zee, golfbaan en tuin. De woning is in uitstekende staat en ligt in een beveiligd complex.
Over deze woning
Dit penthouse in Benahavís biedt 103 m² bebouwde oppervlakte, twee slaapkamers en twee badkamers. De woning verkeert in uitstekende staat en heeft een weids panoramisch uitzicht op zee, golfbaan en tuin.
De woning
De woonkamer gaat over in de keuken, die gedeeltelijk is uitgerust en als leefkeuken is opgezet. Zo hou je het overzicht tijdens het koken en eten. Beide slaapkamers beschikken over inbouwkasten, en een aparte berging geeft extra opbergruimte. Airconditioning zorgt het hele jaar voor een prettig binnenklimaat. Een lift brengt je comfortabel naar je verdieping.
Terras en uitzicht
Het overdekte privéterras is een van de sterkste punten van dit penthouse. Er staat een jacuzzi, en je kijkt vanaf het terras over de Middellandse Zee, het groen en de golfbaan. De woning is georiënteerd op het noordoosten.
Het complex en de omgeving
Het penthouse maakt deel uit van een afgesloten complex met 24 uurs beveiliging en intercom. Bewoners delen een verzorgde tuin en een zwembad, en er is gemeenschappelijke parkeergelegenheid. De ligging is dicht bij golfbanen, in de rustige omgeving van Benahavís.
Voor wie is dit penthouse?
De combinatie van zicht, buitenruimte en beveiligde omgeving past bij:
- kopers die een vaste woning zoeken in Benahavís
- gezinnen of stellen die een tweede woning aan de Costa del Sol willen
- golfliefhebbers die dicht bij de baan willen wonen
Wil je het penthouse bekijken? Neem contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Privé terras, Berging, Jacuzzi
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Gedeeltelijk ingericht, Woonkeuken
- Zonorientatie
- Noord Oost
- Parkeergelegenheid
- Gemeenschappelijk
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex, Deurbel met intercom, 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Dichtbij golfbaan
- Uitzicht
- Zee, Golf, Weids, Tuin
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het penthouse?
Het penthouse heeft twee slaapkamers en twee badkamers, op 103 m² bebouwde oppervlakte.
Welk uitzicht heeft de woning?
Je hebt uitzicht op zee, golfbaan en tuin, en daarnaast een weids panoramisch zicht.
Zijn er gemeenschappelijke voorzieningen?
Ja, er is een gemeenschappelijk zwembad, een gemeenschappelijke tuin en gemeenschappelijke parkeergelegenheid. Het complex is afgesloten en heeft 24 uurs beveiliging.
Is er een jacuzzi?
Ja, bij het privéterras hoort een jacuzzi.










































