Appartement met zeezicht en jacuzzi in Fuengirola
€ 745.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 90 m² woonoppervlakte
- 90 m² perceel
- Zwembad
Dit appartement op een middenverdieping in Fuengirola heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers en een loftindeling. Het terras kijkt uit over de vallei en de zee en heeft een privéjacuzzi. Er zijn twee parkeerplaatsen en een berging.
Over deze woning
Het appartement
Dit appartement op een middenverdieping in Fuengirola heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers en ongeveer 90 m² bebouwde oppervlakte. Het interieur heeft een eigentijds loftontwerp waarin ruimte, licht en flexibiliteit centraal staan.
De open keuken is volledig uitgerust met hoogwaardige apparatuur en loopt door in de woonkamer, zodat een heldere en gezellige leefruimte ontstaat. De hoofdslaapkamer heeft een open badkamer met douche, het toilet is apart. Dankzij een schuifwand kan de hoofdslaapkamer worden opengezet naar de woonkamer. Zo pas je de indeling aan op het moment van de dag of op de gasten die je ontvangt.
Terras en uitzicht
Grote ramen geven toegang tot een ruim terras met uitzicht over de vallei en richting de zee. Op het terras staat een privéjacuzzi, een fijne plek om op je gemak van het uitzicht te genieten. Het appartement ligt op het zuiden, waardoor er veel daglicht binnenkomt.
Kenmerken
- 2 slaapkamers en 2 badkamers
- Airconditioning
- Lift in het gebouw
- Twee parkeerplaatsen en een berging
- Gemeenschappelijke tuin en gemeenschappelijk zwembad
- Beveiliging 24 uur per dag
Ligging en voor wie
Het appartement ligt in Fuengirola, dicht bij de zee en de haven. Het is een herverkoopwoning die ook past bij wie golf een belangrijk onderdeel van het verblijf vindt.
Door de lift, de beveiliging en de twee parkeerplaatsen woont het praktisch, of je hier nu het hele jaar verblijft of er een tweede woning van maakt. De loftindeling met schuifwand past goed bij een stel, een klein gezin of bij wie graag gasten ontvangt. Wil je de woning bezichtigen, dan laten we je die graag zien.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Extra's
- Lift, Berging
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Zonorientatie
- Zuid
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Dichtbij haven, Dichtbij zee
- Uitzicht
- Zee
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft 2 slaapkamers en 2 badkamers, op ongeveer 90 m² bebouwde oppervlakte.
Wat voor buitenruimte heeft het appartement?
Er is een groot terras met uitzicht over de vallei en richting de zee. Op het terras staat een privéjacuzzi.
Zijn er parkeerplaatsen en een berging?
Ja, bij het appartement horen twee parkeerplaatsen en een berging.
Welke voorzieningen zijn er in het gebouw?
Er is een lift, een gemeenschappelijke tuin, een gemeenschappelijk zwembad en beveiliging 24 uur per dag.
Vergelijkbare woningen
Tussenverdieping Appartement te koop in Fuengirola
Fuengirola
€ 1.950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Fuengirola
Fuengirola
€ 1.640.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Begane grond appartement te koop in Fuengirola
Fuengirola
€ 1.395.000Excl. belastingen, notaris en advocaat








































