Hoekappartement op de begane grond in Los Arqueros, Benahavís
€ 465.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 100 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Ruim hoekappartement op de begane grond met 100 m², twee slaapkamers en twee badkamers. Het ligt aan de golfbaan in Los Arqueros, met overdekt terras, tuin en uitzicht op de bergen.
Over deze woning
Dit hoekappartement op de begane grond ligt in Los Arqueros, in de gemeente Benahavís. Met 100 m² bebouwde oppervlakte, twee slaapkamers en twee badkamers is het ruim opgezet. De woning verkeert in uitstekende staat en wordt volledig gemeubileerd aangeboden.
De woning
De open woon- en eetkamer is het hart van het appartement. Er is plaats voor een grote hoekbank en een eettafel voor zes personen, en de openhaard zorgt voor sfeer. Via twee dubbele deuren loop je naar het overdekte terras en de tuin die daaraan grenst. De keuken is volledig ingericht, in galeistijl, met blauwe kastjes en een siertegelvloer. Daarnaast zijn er een aparte wasruimte en extra bergruimte.
Beide slaapkamers zijn tweepersoonskamers met inbouwkasten. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer met bad en directe toegang tot de tuin. De tweede badkamer hoort bij de andere slaapkamer en is ook handig voor gasten.
Comfort en voorzieningen
- Airconditioning voor warm en koud, plus openhaard
- Dubbele beglazing, glasvezel, wifi en satelliet-tv
- Eigen parkeerplaats en gemeenschappelijke parkeerruimte
- Gemeenschappelijk zwembad en verzorgde gemeenschappelijke tuinen
- Afgesloten complex met intercom, alarmsysteem en beveiliging het hele etmaal
Ligging
Het appartement ligt direct aan de golfbaan en kijkt uit op de bergen, het groen van het landschap en de tuin. Het is gericht op het zuiden, met zon vanuit zuidoost tot zuidwest. Het clubhuis van de golfbaan is volgens de gegevens ongeveer twee minuten lopen, en winkels zijn in de buurt. Het dorp Benahavís, San Pedro en Puerto Banús liggen op minder dan 10 minuten rijden.
Voor wie
Dit appartement past bij golfliefhebbers die dicht bij de baan willen wonen, en bij wie een verzorgd tweede verblijf of een vaste woning zoekt waar je zo kunt intrekken.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Vakantiehuis, Investering, Luxe, Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C, Open haard
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Privé terras, Satelliet TV, WiFi, Ensuite badkamer, Dubbele beglazing, Optische vezel
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk, Fraai aangelegd
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuidoost, Zuid, Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Gemeenschappelijk, Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex, Deurbel met intercom, Alarmsysteem, 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit
- Uitzicht
- Bergen, Landelijk, Tuin
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft twee slaapkamers en twee badkamers. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer met bad.
Is er een terras of tuin?
Ja, er is een privéterras dat overdekt is en uitkomt op een tuin. De hoofdslaapkamer heeft ook directe toegang tot de tuin.
Is het appartement gemeubileerd en is er parkeergelegenheid?
Het appartement is volledig gemeubileerd en heeft een eigen parkeerplaats. Daarnaast is er gemeenschappelijke parkeerruimte.
Hoe ver zijn de kust en Puerto Banús?
Volgens de gegevens liggen het dorp Benahavís, San Pedro en Puerto Banús op minder dan 10 minuten rijden.
Vergelijkbare woningen
Begane grond appartement te koop in Los Arqueros
Los Arqueros
€ 1.250.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Los Arqueros
Los Arqueros
€ 939.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Los Arqueros
Los Arqueros
€ 850.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
































































