Rijwoning in San Pedro de Alcántara, Marbella, vlak bij het strand
€ 1.350.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 5 slaapkamers
- 3 badkamers
- 361 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Ruime rijwoning van 361 m² met vijf slaapkamers, drie badkamers en een garage in de kelder. De woning ligt in een afgesloten complex met zwembaden, op loopafstand van het strand en de boulevard van San Pedro.
Over deze woning
Deze rijwoning in San Pedro de Alcántara, Marbella, verdeelt haar 361 m² over vier lagen. Er zijn vijf slaapkamers en drie badkamers. De woning is in uitstekende staat, volledig gemeubileerd en overal voorzien van airconditioning.
De indeling
Voor de voordeur ligt een kleine patio, ideaal voor een ochtendkoffie. Binnen vind je een open, volledig ingerichte keuken met wijnkoeler. Die loopt over in de eethoek en de moderne woonkamer met L-vormige zithoek. Een gastentoilet zit vlak bij de ingang. Het grote terras van 34,8 m² ligt op het westen en is deels overdekt, met een eethoek en een loungehoek. Via een deur kom je direct in de gemeenschappelijke tuin en bij het zwembad.
Op de eerste verdieping ligt de hoofdslaapkamer met eigen terras op het westen, met uitzicht op tuin en zwembad. Hier zijn ook drie andere slaapkamers en twee badkamers met douche en vloerverwarming. Op de bovenste verdieping vind je een ruime familykamer van 23 m², die ook als thuiskantoor of vijfde slaapkamer kan dienen. Er is een badkamer en een terras van 17,6 m² op het zuiden en westen, met panoramisch uitzicht over tuin, zwembad en zee.
In de kelder staat een privégarage van 67,5 m² voor twee auto's, met veel bergruimte. Daar is ook een wasruimte van 9,6 m².
Kenmerken
- Airconditioning (warm en koud) en vloerverwarming in de badkamers
- Marmeren vloeren en dubbele beglazing
- Inbouwkasten in de slaapkamers
- Wifi en glasvezel
- Afgesloten complex met videofoon en twee zwembadzones met kinderbaden
Ligging
Het strand en de boulevard liggen op een paar stappen afstand. Het centrum van San Pedro bereik je in ongeveer tien minuten te voet, Puerto Banús in ongeveer vijf minuten met de auto. Winkels, scholen, golf en openbaar vervoer zijn dichtbij. Langs de kust loopt of fietst je over de promenade richting Marbella, ongeveer 13 km.
Voor wie
De woning past bij gezinnen die ruimte zoeken, bij wie thuis werkt en bij wie een vakantiewoning dicht bij zee wil.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Vakantiehuis, Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Vooraf geinstalleerde A/C, Warme A/C, Koude A/C, Vloerverwarming Badkamers
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, WiFi, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing, Kelder, Optische vezel
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd, Optioneel
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Oosten, West
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage, Meer dan een, Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk, Kinderbad
- Beveiliging
- Omheind complex, Deurbel met intercom
- Ligging
- Aan het strand, Dichtbij golfbaan, Dichtbij haven, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Zee, Weids, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de woning?
De rijwoning heeft vijf slaapkamers en drie badkamers, plus een gastentoilet op de begane grond.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, in de kelder ligt een privégarage van 67,5 m² met plaats voor twee auto's en extra bergruimte.
Hoe ver is het strand en het centrum?
Het strand en de boulevard liggen op loopafstand. Het centrum van San Pedro is ongeveer tien minuten te voet, Puerto Banús ongeveer vijf minuten met de auto.
Is er een zwembad?
Ja, het afgesloten complex heeft twee gemeenschappelijke zwembadzones met kinderbaden en tropische tuinen, alleen voor bewoners.
Vergelijkbare woningen
Semi-Vrijstaande Villa te koop in San Pedro de Alcántara
San Pedro de Alcántara
€ 2.600.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Semi-Vrijstaande Villa te koop in San Pedro de Alcántara
San Pedro de Alcántara
€ 1.325.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Geschakelde Woning te koop in San Pedro de Alcántara
San Pedro de Alcántara
€ 1.200.000Excl. belastingen, notaris en advocaat



























































