Rijwoning in Benahavís met 4 slaapkamers en privézwembad
€ 1.295.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 3 badkamers
- 283 m² woonoppervlakte
- 183 m² perceel
- Zwembad
Ruime rijwoning in Benahavís met 4 slaapkamers, 3 badkamers en 283 m² bebouwd oppervlak op een perceel van 183 m². Met privézwembad, aangelegde tuin, terrassen op meerdere niveaus, garage en een zeer grote berging.
Over deze woning
Deze rijwoning in Benahavís telt 4 slaapkamers en 3 badkamers en biedt 283 m² bebouwd oppervlak op een perceel van 183 m². Het huis is verdeeld over meerdere niveaus en heeft een privézwembad, een aangelegde tuin en terrassen waar je heerlijk buiten kunt leven.
Indeling en sfeer
De woonkamer met open keuken beslaat ruim 54 m² en vormt het hart van het huis. De keuken is volledig uitgerust en de woning wordt volledig gemeubileerd aangeboden. De staat is goed tot uitstekend. Het huis ligt op het zuiden en zuidwesten, waardoor de buitenruimtes veel zon krijgen. Vanuit de woning heb je zicht op zee, bergen en bos, met een panoramisch uitzicht als geheel.
Op het onderste niveau vind je een kelder, een privégarage in de overdekte ondergrondse parkeerruimte en een bijzonder grote berging van meer dan 53 m². Zo is er ruimte voor bagage, sportspullen en alles wat je niet in huis wilt hebben.
Kenmerken
- Privézwembad en aangelegde privétuin
- Overdekt terras, privéterras en solarium
- Barbecue voor het buiten eten
- Airconditioning (warm en koud), centrale verwarming en vloerverwarming, ook in de badkamers
- Open haard voor koelere avonden
- Elektrische rolluiken en alarmsysteem
- WiFi
Ligging
Het huis staat in een afgesloten woongebied met een gemeenschappelijke tuin en een gemeenschappelijk zwembad. Golf, scholen en het centrum liggen dichtbij. De stranden zijn ongeveer 15 minuten verderop, zodat je de rust van Benahavís combineert met de kust binnen handbereik.
Voor wie
De rijwoning past bij een gezin of een gezelschap dat veel slaapkamers, buitenruimte en bergruimte zoekt, en die een beveiligde omgeving met zwembad en tuin op prijs stelt. Ook als tweede woning is het een praktische keuze, omdat het huis volledig gemeubileerd is.
Kenmerken
- Categorie
- Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C, Centrale verwarming, Open haard, Vloerverwarming, Vloerverwarming Badkamers
- Huidige Staat
- Uitstekend, Goed
- Extra's
- Overdekt terras, Privé terras, Zonnebank, WiFi, Berging, Barbecue, Kelder
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk, Privé, Fraai aangelegd
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid, Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Overdekt, Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk, Privé
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken, Alarmsysteem
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Weids, Bos
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de rijwoning?
De woning heeft 4 slaapkamers en 3 badkamers, verdeeld over meerdere niveaus.
Is er een zwembad en parkeergelegenheid?
Ja, er is een privézwembad en daarnaast een gemeenschappelijk zwembad. Er is een privégarage in de overdekte ondergrondse parkeerruimte.
Welk uitzicht heeft het huis en hoe ligt het op de zon?
Het huis ligt op het zuiden en zuidwesten en heeft zicht op zee, bergen en bos, met een panoramisch uitzicht.
Wat voor verwarming en koeling is er aanwezig?
Er is airconditioning (warm en koud), centrale verwarming, vloerverwarming ook in de badkamers en een open haard.
Vergelijkbare woningen
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Benahavís
Benahavís
€ 1.170.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Benahavís
Benahavís
€ 1.050.000Excl. belastingen, notaris en advocaat


























































