Vrijstaande villa met privézwembad en tuin in Estepona
€ 1.200.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- 210 m² woonoppervlakte
- 754 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa in Estepona met 210 m² bebouwd op een perceel van 754 m². Drie slaapkamers, twee badkamers, een privézwembad en een vlakke tuin met barbecue.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa in Estepona heeft 210 m² bebouwde oppervlakte op een perceel van 754 m². Het huis heeft drie slaapkamers en twee badkamers en combineert veel natuurlijk licht met privacy en een Mediterraan karakter.
De woning
Op de begane grond vind je een ruime woon-eetkamer vol daglicht. Daarnaast is er een aparte kamer die je kunt inrichten als thuiskantoor of als vierde slaapkamer. De keuken is gesloten en heeft een aparte bijkeuken. Verder is er een gastentoilet. Op de verdieping liggen de drie slaapkamers en de twee volledige badkamers. Het terras op deze verdieping heeft de bergen als mooie achtergrond.
Kenmerken
- Privézwembad
- Grote, vlakke privétuin
- Barbecuehoek
- Garage
- Open haard en centrale verwarming
- Houten vloeren
- Privéterras
- Onbemeubeld opgeleverd
Buiten leven
De buitenruimte is een van de sterke punten van de villa. De tuin is groot en volledig vlak, wat veel mogelijkheden geeft om hem naar eigen smaak te gebruiken. Met het privézwembad en de barbecuehoek leen je het huis goed voor lange dagen buiten, het hele jaar door.
Ligging en voor wie
De villa staat in een rustige woonomgeving. Winkels en voorzieningen liggen op loopafstand en het strand is gemakkelijk bereikbaar. De ligging tussen Marbella en Estepona maakt het eenvoudig om beide plaatsen te bezoeken.
Deze woning past bij gezinnen die ruimte en een eigen tuin zoeken, bij wie vanuit huis werkt dankzij de extra kamer, en bij iedereen die graag buiten woont zonder de voorzieningen te ver weg te hebben.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Centrale verwarming, Open haard
- Extra's
- Privé terras, Houten vloeren, Barbecue
- Meubilering
- Ongemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Parkeergelegenheid
- Garage
- Zwembad
- Privé
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft drie slaapkamers en twee volledige badkamers op de verdieping. Op de begane grond is bovendien een aparte kamer die als thuiskantoor of vierde slaapkamer kan dienen.
Hoe groot zijn het huis en het perceel?
Het huis heeft 210 m² bebouwde oppervlakte en staat op een perceel van 754 m².
Heeft de villa een zwembad en een garage?
Ja, er is een privézwembad, een privétuin met barbecue en een garage.
Wordt de villa gemeubileerd verkocht?
Nee, de woning is niet gemeubileerd.
























































