Vrijstaande villa met privézwembad in El Paraiso, Benahavís
€ 1.695.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 4 badkamers
- 341 m² woonoppervlakte
- 1.780 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa in Andalusische stijl met 4 slaapkamers en 4 badkamers op een ruim perceel van 1.780 m². Met privézwembad, tuin, garage en uitzicht op bergen en golfbaan. De woning is deels gerenoveerd en biedt ruimte om verder af te werken.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa in Andalusische stijl ligt in El Paraiso, in de gemeente Benahavís. Op een perceel van 1.780 m² biedt het huis 341 m² bebouwde oppervlakte, vier slaapkamers en vier badkamers. Het grootste deel van de woning ligt op één niveau, wat de indeling overzichtelijk en comfortabel maakt.
De woning
Via de entreehal met garderobe en toilet kom je in de woonkamer met open haard. Van hieruit loop je naar de terrassen aan de voor- en achterkant. De keuken is volledig uitgerust en vernieuwd, en grenst aan de eetkamer, een overdekt washok en het overdekte terras met zwembadzone. Met schuifdeuren verbind je keuken en woonkamer.
In de slaapkamervleugel liggen twee gelijkwaardige slaapkamers met uitzicht op de tuin, met een bijbehorende badkamer aan de overkant van de gang. Daarnaast is er een ruime slaapkamer met eigen, gerenoveerde badkamer. De hoofdslaapkamer ligt aan het einde, met toegang tot de achtertuin en een ruime en vernieuwde en-suite badkamer.
Kenmerken
- Privézwembad en privétuin
- Overdekt terras en privéterras
- Airconditioning, open haard en vloerverwarming in de badkamers
- Garage en privéparkeerplaats
- Kelder, berging en washok
- Op het westen georiënteerd
- Optioneel gemeubileerd
Ligging en uitzicht
Vanaf de tuin en het achterterras kijk je uit op bergen, golfbaan, tuin en zwembad. Golf, winkels en de zee liggen in de buurt.
Voor wie
Twee badkamers en de keuken zijn al vernieuwd, al is nog wat werk aan te raden, vooral rond het terras. Met de lagere verdieping, die je kunt inrichten als bar, wijnkelder of fitnessruimte, en het grote perceel is er veel om mee te werken. Een eventuele uitbreiding hangt af van de geldende bouwvoorschriften. Dat maakt de villa interessant voor wie een ruim huis zoekt en het graag naar eigen smaak afwerkt.
Kenmerken
- Categorie
- Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Open haard, Vloerverwarming Badkamers
- Huidige Staat
- Goed, Renovatie nodig, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Overdekt terras, Privé terras, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Kelder
- Meubilering
- Optioneel
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- West
- Parkeergelegenheid
- Garage, Privé
- Zwembad
- Privé
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij zee
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Bergen, Golf, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft vier slaapkamers en vier badkamers, waaronder twee en-suite badkamers.
Heeft de woning een zwembad en tuin?
Ja, er is een privézwembad en een privétuin op een perceel van 1.780 m².
Welk uitzicht heeft de villa?
Je hebt uitzicht op de bergen, de golfbaan, de tuin en het zwembad.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er is een privéparkeerplaats en een garage.





























































