Vrijstaande Villa

Vrijstaande villa met privézwembad in El Faro, Mijas

€ 690.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

Vrijstaande villa met privézwembad in El Faro, Mijas
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 2 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 3 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 4 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 5 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 6 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 7 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 8 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 9 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 10 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 11 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 12 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 13 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 14 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 15 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 16 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 17 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 18 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 19 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 20 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 21 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 22 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 23 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 24 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 25 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 26 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 27 van 28
Vrijstaande Villa te koop in El Faro, foto 28 van 28
1/28
  • 6 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 158 m² woonoppervlakte
  • 442 m² perceel
  • Zwembad

Vrijstaande villa in El Faro, Mijas, met 6 slaapkamers en 3 badkamers op twee zelfstandige verdiepingen. Het perceel van 442 m² heeft een tuin en een privézwembad. Geschikt voor grote gezinnen of als investering.

Over deze woning

Deze vrijstaande villa in El Faro, in de gemeente Mijas, is verdeeld over twee verdiepingen die onafhankelijk van elkaar functioneren. Met 158 m² bebouwd oppervlak, 6 slaapkamers en 3 badkamers op een perceel van 442 m² biedt ze veel ruimte en flexibiliteit.

De woning

De bovenverdieping betreed je vanaf straatniveau. Hier ligt een zelfstandige woning met 2 slaapkamers, 1 badkamer en een ingerichte keuken met apparatuur. Vanuit de woonkamer loop je naar een overdekte, afgesloten terrasruimte met grote ramen. Er komt veel licht binnen en je kijkt uit op het bos en omlaag naar het zwembad.

De benedenverdieping bereik je via een buitentrap en is recent gerenoveerd. Er is een nieuwe, volledig uitgeruste keuken geplaatst, plus twee nieuwe badkamers. Je vindt hier 4 slaapkamers, waaronder een ruime hoofdslaapkamer met grote eigen badkamer. Vanaf de ontbijtbar en de woonruimte kijk je uit op het zwembad en de tuin.

Op de bovenverdieping is nog werk nodig. Ook het schilderwerk buiten en het onderhoud van het gebouw vragen aandacht.

Kenmerken

  • Privézwembad en verzorgde, onderhoudsvriendelijke tuin
  • Overdekt terras, privéterras en solarium
  • Airconditioning (warm en koud)
  • Marmeren vloeren en dubbele beglazing
  • Inbouwkasten en satelliet-tv
  • Privéparkeerplaats
  • Deels gemeubileerd
  • Gelegen in een afgesloten complex

Ligging

El Faro heeft een residentiële sfeer. Winkels, openbaar vervoer, een kerk, de zee, golfbanen en het bos liggen in de buurt. Fuengirola ligt op enkele minuten aan de ene kant, La Cala de Mijas aan de andere kant.

Voor wie

De twee aparte woonunits maken de villa interessant voor een groot gezin dat samen, maar toch gescheiden wil wonen. Ook voor investeerders is ze het bekijken waard, mits je rekening houdt met de nog uit te voeren werkzaamheden.

Kenmerken

Categorie
Koopje, Goedkoop, Investering, Bestaande bouw
Klimaatbeheersing
Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C
Huidige Staat
Goed
Extra's
Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Zonnebank, Satelliet TV, Gasten appartement, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing, Buurt van een kerk
Meubilering
Gedeeltelijk gemeubileerd
Tuin
Privé, Fraai aangelegd, Eenvoudig onderhoud
Keuken
Volledig ingericht
Parkeergelegenheid
Onoverdekt, Privé
Zwembad
Privé
Beveiliging
Omheind complex
Ligging
Voorstad, Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij bos
Voorzieningen
Elektriciteit, Drinkwater
Uitzicht
Landelijk, Tuin, Zwembad, Binnenplaats, Bos

Veelgestelde vragen

Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?

De villa heeft 6 slaapkamers en 3 badkamers. De bovenverdieping heeft er 2 slaapkamers en 1 badkamer, de benedenverdieping 4 slaapkamers en 2 badkamers.

Zijn de twee verdiepingen apart te gebruiken?

Ja, de verdiepingen zijn onafhankelijk van elkaar. De bovenverdieping is een zelfstandige woning met eigen keuken, de benedenverdieping bereik je via een buitentrap.

Is er een zwembad en een tuin?

Ja, er is een privézwembad en een verzorgde tuin die weinig onderhoud vraagt, op een perceel van 442 m².

Moet er nog iets aan de villa gebeuren?

De benedenverdieping is recent gerenoveerd. Op de bovenverdieping is nog werk nodig, en het gebouw heeft schilderwerk en onderhoud aan de buitenkant nodig.

Vergelijkbare woningen

Bekijk alle woningen