Vrijstaande villa in La Quinta, Benahavís, met zeezicht en privézwembad
€ 3.495.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 5 badkamers
- 350 m² woonoppervlakte
- 1.000 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa in La Quinta met 350 m² woonoppervlak op een perceel van 1.000 m². Vier slaapkamers, vijf badkamers, privézwembad en panoramisch uitzicht op zee en bergen.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa in La Quinta, Benahavís, heeft 350 m² woonoppervlak op een privéperceel van 1.000 m². Het huis telt vier slaapkamers en vijf badkamers en verkeert in goede staat. De villa ligt op het zuiden en kijkt uit over zee, bergen en een weids panorama.
Het huis zelf
De keuken loopt open door in de woonkamer, zodat koken en samenzijn vanzelf samenkomen. Een openhaard zorgt in de koudere maanden voor warmte, terwijl de airconditioning het binnen aangenaam houdt als het buiten heet is. Door het hele huis ligt marmeren vloerbedekking, en de slaapkamers hebben inbouwkasten en eigen badkamers. Dubbele beglazing, elektrische rolluiken en glasvezelinternet maken het dagelijks gebruik comfortabel. Een lift verbindt de verdiepingen, kelder inbegrepen. Meubels kunnen op wens worden meegenomen.
Buiten en vrije tijd
Op het eigen terrein vind je een privétuin met een privézwembad. Er is een overdekt terras, een privéterras en een barbecue, handig voor lange maaltijden buiten. Binnen is ruimte voor ontspanning:
- fitnessruimte
- speelkamer
- bar
- kelder en aparte bergruimte
De kelder en de bergruimte geven je extra plek voor spullen, hobby's of opslag.
Ligging en veiligheid
De villa staat in La Quinta, in de gemeente Benahavís, dicht bij golfbanen. Ze maakt deel uit van een afgesloten woongebied met bewaking de klok rond. Er is eigen parkeerruimte.
Voor wie is dit huis
De villa past bij gezinnen of koppels die veel ruimte en privacy zoeken, en bij golfliefhebbers die dicht bij de baan willen wonen. De combinatie van uitzicht, buitenruimte en voorzieningen maakt haar geschikt als vaste woning of als verblijf voor een groot deel van het jaar.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Open haard
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Privé terras, Sportschool, Speelzaal, Berging, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Bar, Barbecue, Dubbele beglazing, Kelder, Optische vezel
- Meubilering
- Optioneel
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Woonkeuken
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Privé
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken, 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Dichtbij golfbaan
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Weids
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft vier slaapkamers en vijf badkamers.
Hoe groot zijn het woonoppervlak en het perceel?
Het woonoppervlak is 350 m² en het perceel is 1.000 m².
Welke voorzieningen zijn er buiten en in huis voor vrije tijd?
Er is een privézwembad, een privétuin, een overdekt terras, een barbecue, een bar, een fitnessruimte en een speelkamer.
Is de woning beveiligd?
Ja, de villa ligt in een afgesloten woongebied met bewaking de klok rond.




















































