Bedrijfspand met bar en restaurant in El Paraiso, Benahavís
€ 1.000.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 1.322 m² perceel
Bedrijfspand in El Paraiso, Benahavís, nu in gebruik als bar en restaurant. Het staat op een perceel van 1.322 m² met terrassen, buitenruimte en kinderfaciliteiten. Het pand verkeert in goede staat.
Over deze woning
Het pand
Dit bedrijfspand in El Paraiso, in de gemeente Benahavís, wordt op dit moment gebruikt als bar en restaurant. Het staat op een perceel van 1.322 m² en verkeert in goede staat. Een bebouwde oppervlakte is in de gegevens niet opgegeven.
Buiten is er veel open ruimte. Zo is er een oefengazon voor bowls, dat nu als extra ruimte voor evenementen wordt gebruikt. Ook zijn er faciliteiten voor kinderen, waardoor het adres geschikt is voor gezinnen.
Kenmerken
- Volledig ingerichte keuken
- Overdekt terras en privéterras
- Berging
- Airconditioning
- Barbecue
- Toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit
- Oriëntatie op het zuiden met uitzicht op de tuin
- Elektriciteit aanwezig
Ligging
Het pand ligt in een commercieel gebied binnen een urbanisatie in Benahavís. In de omgeving vind je golf, winkels, de zee en het centrum van de stad. Daardoor is het een plek die zowel bewoners als bezoekers makkelijk kunnen bereiken.
Voor wie is dit pand?
Het bedrijf bestaat al meer dan 30 jaar en is in die tijd een vaste plek geworden voor de lokale gemeenschap. Het draait nog steeds. Het pand past bij een ondernemer die een bestaande horecazaak wil voortzetten, of bij iemand die een commercieel object met veel buitenruimte zoekt. Om het geheel en de mogelijkheden goed te beoordelen is een bezichtiging aan te raden.
Kenmerken
- Categorie
- Investering
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Overdekt terras, Privé terras, Berging, Gehandicapten toegang, Barbecue, Restaurant op locatie
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Ligging
- Commerciele omgeving, Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit
- Uitzicht
- Tuin
Veelgestelde vragen
Hoe groot is het perceel?
Het perceel meet 1.322 m². Een bebouwde oppervlakte is niet opgegeven.
Welke voorzieningen heeft het pand?
Het heeft een volledig ingerichte keuken, een overdekt en een privéterras, een berging, airconditioning en een barbecue. Het is ook toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit.
Waar wordt het pand nu voor gebruikt?
Het wordt op dit moment gebruikt als bar en restaurant, met kinderfaciliteiten en een oefengazon voor bowls dat als extra ruimte voor evenementen dient.
Wat ligt er in de buurt?
Het pand ligt in een commercieel gebied, dicht bij golf, winkels, de zee en het centrum van de stad.
































