Bedrijfspand te koop in Arroyo de la Miel
€ 38.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 64 m² woonoppervlakte
Bedrijfspand in Arroyo de la Miel, Benalmadena: 64 m² woonoppervlakte. Vraagprijs € 38.000 (€ 594/m²). Referentie IM5453875.
Over deze woning
Wij presenteren deze aantrekkelijke overnamekans voor een restaurant in Arroyo de la Miel, Benalmádena, gelegen in een gevestigde wijk met activiteit gedurende het hele jaar.
Het restaurant bevindt zich op een positie aan een voetgangersplein, omringd door lokale bewoners, een internationale gemeenschap en bezoekers van de Costa del Sol, wat zorgt voor een goede zichtbaarheid en regelmatige passantenstroom.
Momenteel wordt er gewerkt met een Libanees en mediterraan geïnspireerd foodconcept. Het bedrijf biedt de nieuwe eigenaar de mogelijkheid om het bestaande concept voort te zetten of een volledig nieuw gastronomisch idee te introduceren, gebruikmakend van de bestaande faciliteiten en apparatuur.
Interieurruimte en apparatuur
Het restaurant biedt ongeveer 50 m² aan interne ruimte, met zitplaatsen voor circa 20 gasten, samen met een royaal buitenterras.
De indeling is praktisch en functioneel, met klantenzones, een bar en een uitgeruste professionele keuken.
Het bedrijf wordt volledig gemeubileerd en uitgerust overgedragen, waardoor een nieuwe eigenaar het pand kan overnemen met een relatief eenvoudige overgang en zonder de noodzaak van grote initiële investeringen.
De keuken biedt de flexibiliteit die nodig is om verschillende menu's en kookstijlen te ontwikkelen, afhankelijk van het concept van de toekomstige exploitant.
Terras van circa 60 m²
Een van de belangrijkste kenmerken van het pand is het terras van ongeveer 60 m², dat plaats biedt aan circa 48 gasten.
Gelegen aan het voetgangersplein, biedt het terras een aantrekkelijke buitenomgeving voor dineren, tapas en drankjes, en vormt het een belangrijk onderdeel van de onderneming.
Potentieel voor ontwikkeling
Dit is een interessante kans voor een horecaprofessional, koppel of zakenpartners die hun eigen restaurantconcept willen vestigen in Benalmádena.
De combinatie van locatie, terras, uitgeruste keuken en bestaande bedrijfsinfrastructuur biedt verschillende mogelijkheden: doorgaan met de huidige exploitatie, het concept en menu vernieuwen, of een volledig nieuw restaurantvoorstel creëren.
Een kans om de horecasector in Arroyo de la Miel te betreden met een gevestigde structuur en oprecht potentieel voor verdere ontwikkeling.
Kenmerken
- Huidige Staat
- Goed
- Ligging
- Stad, Commerciele omgeving, Dichtbij winkels
Vergelijkbare woningen
Bedrijfspand te koop in Arroyo de la Miel
Arroyo de la Miel
€ 1.800.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Bedrijfspand te koop in Arroyo de la Miel
Arroyo de la Miel
€ 960.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Bedrijfspand te koop in Arroyo de la Miel
Arroyo de la Miel
€ 425.000Excl. belastingen, notaris en advocaat






























