Berging

Berging te koop in Fuengirola Centro

€ 19.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

Berging te koop in Fuengirola Centro
Berging te koop in Fuengirola Centro, foto 2 van 6
Berging te koop in Fuengirola Centro, foto 3 van 6
Berging te koop in Fuengirola Centro, foto 4 van 6
Berging te koop in Fuengirola Centro, foto 5 van 6
Berging te koop in Fuengirola Centro, foto 6 van 6
1/6
  • 21 m² oppervlakte

Berging in Fuengirola Centro, Fuengirola: 21 m² oppervlakte. Vraagprijs € 19.000 (€ 905/m²). Referentie IMR5390584.

Over deze woning

Ruime berging te koop in het centrum (LAATSTE BESCHIKBARE UNIT)

Grote berging te koop op een zeer praktische en goed bereikbare locatie. Gelegen op verdieping -1 van het gebouw (toegang via trap, geen lift).

De unit biedt volop ruimte voor het opslaan van meubels, fietsen, gereedschap, sportuitrusting of seizoensgebonden artikelen. Dankzij de royale afmetingen zijn organisatie en toegang eenvoudig en comfortabel.

Centraal gelegen, op slechts enkele minuten lopen van winkels, openbaar vervoer en alle belangrijke voorzieningen.

Een uitstekende investeringsmogelijkheid of de perfecte oplossing voor iedereen die ‌behoefte ‌heeft ‌aan ‌veilige ‌privé-opslagruimte in het ‌stadscentrum. ‌Servicekosten: €8 ‌per maand.

Aarzel niet ‌om ‌contact ‌met ons ‌op te ‌nemen ‌voor het plannen ‌van ‌een ‌bezichtiging ‌van ‌dit ‌object.

Vergelijkbare woningen

Woningen van hetzelfde type tussen € 14.000 en € 26.000, in Fuengirola.

Bekijk alle vergelijkbare woningen