Appartement op de begane grond in La Quinta, Benahavís
€ 975.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 3 badkamers
- 121 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Gemeubileerd appartement van 121 m² op de begane grond in La Quinta, Benahavís, met 3 slaapkamers, 3 badkamers en een privéterras. Het ligt in een beveiligd complex met zwembad, gym en ondergrondse parkeerplaats.
Over deze woning
Dit appartement op de begane grond in La Quinta, in de gemeente Benahavís, heeft 121 m² bebouwde oppervlakte, drie slaapkamers en drie badkamers. Het verkeert in uitstekende staat en wordt volledig gemeubileerd aangeboden, zodat je er direct comfortabel kunt wonen.
De woning
De leefruimte sluit aan op een privéterras met overkapping, aangevuld met een solarium. De keuken is volledig ingericht en de slaapkamers beschikken over inbouwkasten, met en-suite badkamer. Door de woning ligt marmeren vloerbedekking, en dubbele beglazing zorgt voor extra comfort. Er is airconditioning met warme en koude functie, plus domotica, WiFi en glasvezel. Het appartement is op het zuiden gericht. Dankzij de ligging op de begane grond en de lift in het gebouw is de woning toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit.
Uitzicht en omgeving
Vanaf het appartement kijk je uit over zee, bergen, golfbaan, platteland, bos, tuin en binnenplaats, met een panoramisch karakter. De woning ligt direct aan de golfbaan en tegelijk dicht bij het dorp, scholen en openbaar vervoer. Het is een woonwijk in een groene omgeving.
Complex en voorzieningen
- Afgesloten complex met parlofoon, alarmsysteem en beveiliging de klok rond
- Gemeenschappelijk zwembad en gemeenschappelijke tuinen
- Gym in het complex
- Eigen overdekte parkeerplaats in de ondergrondse garage, met oplaadpunt voor elektrische auto's
- Berging
Voor wie
Dit appartement past bij golfers die vlak bij de baan willen wonen, bij gezinnen die dicht bij scholen en voorzieningen willen zitten, en bij kopers die een verzorgde, instapklare woning zoeken voor het hele jaar of als tweede verblijf aan de Costa del Sol.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Vooraf geinstalleerde A/C, Warme A/C, Koude A/C
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Zonnebank, WiFi, Sportschool, Berging, Ensuite badkamer, Gehandicapten toegang, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing, Domotics, Optische vezel
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage, Overdekt, Privé, EV-laadpaal
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex, Deurbel met intercom, Alarmsysteem, 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Golf, Landelijk, Weids, Tuin, Binnenplaats, Bos
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft drie slaapkamers en drie badkamers, met 121 m² bebouwde oppervlakte.
Is er parkeergelegenheid en een berging?
Ja, er is een eigen overdekte parkeerplaats in de ondergrondse garage met oplaadpunt voor elektrische auto's, en een berging.
Welke voorzieningen heeft het complex?
Het is een afgesloten complex met beveiliging de klok rond, een gemeenschappelijk zwembad, gemeenschappelijke tuinen en een gym.
Op welke richting ligt het appartement en wat is het uitzicht?
Het appartement is op het zuiden gericht en heeft uitzicht op zee, bergen, golfbaan, platteland en tuin.
Vergelijkbare woningen
Bovenverdieping Appartement te koop in La Quinta
La Quinta
€ 2.000.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Begane grond appartement te koop in La Quinta
La Quinta
€ 1.950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat






































