Tussenverdieping Appartement te koop in Calahonda
€ 340.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 102 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Tussenverdieping Appartement in Calahonda, Mijas: 2 slaapkamers, 2 badkamers, 102 m² woonoppervlakte, zwembad. Vraagprijs € 340.000 (€ 3.333/m²). Referentie IMR5164246.
Over deze woning
Ontsnap naar uw eigen oase van rust in de hoogten van Calahonda, met panoramische uitzichten die u de adem zullen benemen. Dit prachtige appartement met twee slaapkamers, gelegen in het prestigieuze Portón de Calahonda, biedt u een uitzonderlijke levensstijl in een bevoorrechte natuurlijke omgeving. Stel u voor dat u elke dag wakker wordt met de onmetelijkheid van de Mediterranean die zich voor u uitstrekt, een oneindig blauw canvas dat uitnodigt tot dromen. Geniet van onvergetelijke momenten op uw ruime terras, de perfecte plek om te ontspannen, een boek te lezen of te genieten van een diner onder de sterrenhemel.
Binnen wacht u een elegante en gezellige ruimte, met twee volledig gerenoveerde badkamers, een lichte woon-eetkamer en een aparte keuken die klaarstaat om uw culinaire creaties te inspireren. Het besloten wooncomplex biedt u de rust en veiligheid die u verdient, met gemeenschappelijke zwembaden omringd door weelderige tuinen en een parkeerplaats voor uw gemak. Vloerverwarming in de woonkamer en badkamers voegt een vleugje comfort toe aan dit toevluchtsoord in de bergen.
En voor golfliefhebbers is de locatie ideaal. Op slechts enkele minuten afstand vindt u prestigieuze golfbanen en een breed scala aan restaurants, waaronder het gerenommeerde restaurant Miel y Nata. Dit is een unieke kans voor wie op zoek is naar de perfecte combinatie van rust, natuur en de opwinding van golf.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Vloerverwarming
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Inbouwkasten, Privé terras
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Gemeenschappelijk
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Urbanisatie
- Uitzicht
- Zee, Weids
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type tussen € 260.000 en € 460.000, in Mijas.
Tussenverdieping Appartement te koop in Calahonda
Calahonda
€ 339.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Begane grond appartement te koop in Calahonda
Calahonda
€ 345.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Calahonda
Calahonda
€ 335.000Excl. belastingen, notaris en advocaat






































