Vrijstaande villa met panoramisch zeezicht in The Golden Mile, Marbella
€ 8.495.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 5 slaapkamers
- 5 badkamers
- 915 m² woonoppervlakte
- 1.855 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa van 915 m² op een perceel van 1.855 m² in The Golden Mile, Marbella. Vijf slaapkamers, vijf badkamers, privézwembad, tuin en uitzicht op zee en bergen.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa ligt in The Golden Mile in Marbella en biedt 915 m² bebouwde oppervlakte op een perceel van 1.855 m². Met vijf slaapkamers en vijf badkamers is er royaal plek voor een gezin, voor logés of voor wie graag veel ruimte om zich heen heeft.
De woning
De villa is ruim opgezet en beschikt over een lift, wat het gebruik van de verschillende niveaus gemakkelijk maakt. Voor het comfort zijn er airconditioning, centrale verwarming en een open haard, zodat je het hele jaar prettig woont. Dubbele beglazing draagt bij aan een rustig en comfortabel binnenklimaat. De keuken is gedeeltelijk ingericht, dus je kunt hem naar eigen smaak afmaken. Er is ook een eigen gymruimte in huis.
Buiten en uitzicht
Buiten wacht een privétuin met een privézwembad. Het huis heeft een overdekt terras en een privéterras, met een oriëntatie op het zuiden. Vanaf de woning kijk je uit op zee en bergen, en het uitzicht is panoramisch.
- Privézwembad en privétuin
- Overdekt terras en privéterras
- Zuidoriëntatie
- Zicht op zee, bergen en panorama
Ligging en veiligheid
De villa ligt in een afgesloten woongebied met beveiliging van 24 uur per dag. Dat geeft rust en privacy, in een van de bekendste zones van Marbella. De Golden Mile staat bekend als een adres voor wie in Marbella wil wonen met veel ruimte en comfort.
Voor wie
Deze villa past bij gezinnen of kopers die veel binnen- en buitenruimte zoeken, graag gasten ontvangen en waarde hechten aan beveiliging, zon en uitzicht. Ook wie een grote woning zoekt om naar eigen smaak in te richten, vindt hier een goede basis.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Centrale verwarming, Open haard
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Privé terras, Sportschool, Dubbele beglazing
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Gedeeltelijk ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Omheind complex, 24-uurs beveiliging
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Weids
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft vijf slaapkamers en vijf badkamers.
Hoe groot zijn de woning en het perceel?
De bebouwde oppervlakte is 915 m² en het perceel is 1.855 m².
Heeft de villa een zwembad en uitzicht?
Ja, er is een privézwembad. Het uitzicht is panoramisch, met zicht op zee en bergen.
Is de villa beveiligd?
Ja, de villa ligt in een afgesloten woongebied met beveiliging van 24 uur per dag.
Vergelijkbare woningen
Vrijstaande Villa te koop aan The Golden Mile
The Golden Mile
€ 19.850.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop aan The Golden Mile
The Golden Mile
€ 15.900.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop aan The Golden Mile
The Golden Mile
€ 10.900.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

































































