Vrijstaande villa met privézwembad in Nagüeles, Marbella
€ 2.250.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- 97 m² woonoppervlakte
- 722 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa in Nagüeles, Marbella, met drie slaapkamers en twee badkamers op een perceel van 722 m². Ze is gemeubileerd en heeft een privétuin, een privézwembad en een overdekt terras.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa staat in Nagüeles, Marbella, op een eigen perceel van 722 m². Het huis heeft 97 m² bebouwde oppervlakte met drie slaapkamers en twee badkamers en verkeert in goede staat. De villa wordt volledig gemeubileerd aangeboden, dus een groot deel van de praktische zaken is al geregeld.
In het huis
De indeling is compact en prettig om in te wonen. De keuken is volledig uitgerust en dankzij de airconditioning blijft het binnen aangenaam in de warme maanden. Op het pand zijn zowel elektriciteit als gas aanwezig.
Tuin, terras en zwembad
De buitenruimte is veel groter dan het huis zelf en daar speelt zich een groot deel van het dagelijks leven af:
- Privétuin
- Privézwembad
- Overdekt terras voor schaduw en maaltijden buiten
- Extra privéterras
- Barbecue
Ligging en oriëntatie
De villa ligt dicht bij het centrum en tegelijk dicht bij het bos. Dat geeft een groene, rustige omgeving zonder dat je afgelegen woont. Vanuit het huis kijk je uit op de tuin, het bos en de bergen. Het perceel is georiënteerd op het zuidoosten, zuiden, zuidwesten en westen.
Parkeren is geen probleem: er is privéparkeergelegenheid, zowel overdekt als open, en je kunt ook langs de straat parkeren.
Voor wie is deze villa?
Een woning als deze past bij een stel of gezin dat een gemeubileerd huis zoekt met een royale tuin en een zwembad vlak bij Marbella. Ze is ook geschikt als vakantiewoning die weinig voorbereiding vraagt.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Overdekt terras, Privé terras, Barbecue
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuidoost, Zuid, Zuid West, West
- Parkeergelegenheid
- Overdekt, Onoverdekt, Straat, Privé
- Zwembad
- Privé
- Ligging
- Dichtbij stad, Dichtbij bos
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Gas
- Uitzicht
- Bergen, Tuin, Bos
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft drie slaapkamers en twee badkamers, met 97 m² bebouwde oppervlakte.
Heeft de villa een zwembad en een tuin?
Ja, er is een privézwembad en een privétuin op een perceel van 722 m². Daarnaast zijn er een overdekt terras, een privéterras en een barbecue.
Welke parkeermogelijkheden zijn er?
Er is privéparkeergelegenheid, overdekt en open, en er kan ook langs de straat geparkeerd worden.
Op welke windrichtingen ligt de villa en welk uitzicht heeft ze?
De oriëntatie is zuidoost, zuid, zuidwest en west. Je hebt uitzicht op de tuin, het bos en de bergen.

























































