Villa in Los Monteros, Marbella, met zeezicht en privézwembad
€ 4.400.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 5 badkamers
- 364 m² woonoppervlakte
- 800 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa van 364 m² op een perceel van 800 m² in Los Monteros, Marbella. Vier en-suite slaapkamers, zeezicht, zuidligging en een verwarmd privézwembad. De woning is recent gerenoveerd.
Over deze woning
De woning
Deze vrijstaande villa ligt in Los Monteros, een wijk van Marbella vlak bij het strand. Het huis heeft 364 m² woonoppervlak op een perceel van 800 m². Er zijn vier slaapkamers en vijf badkamers, en elke slaapkamer heeft een eigen badkamer. De villa is recent gerenoveerd en verkeert in uitstekende staat.
In de woonkamer is het plafond twee verdiepingen hoog, waardoor het huis ruim en licht aanvoelt. De keuken is open naar de living en heeft een kookeiland. Daarnaast is er een aparte bijkeuken. De hoofdslaapkamer kijkt uit over zee en heeft een badkamer met inloopdouche, ligbad en dubbele wastafel.
Buiten
De tuin is privé en het terras is deels overdekt. Op het zuiden gelegen buitenruimtes bieden meerdere plekken om te zitten en te eten, en er is een solarium. Het verwarmde privézwembad heeft een afdekking. Bewoners kunnen ook gebruikmaken van een gemeenschappelijk zwembad en tuinen. Er is overdekte parkeerruimte voor meerdere auto's.
Comfort en veiligheid
- Airconditioning en vloerverwarming, met elektrische vloerverwarming in de badkamers
- Dubbel glas en inbouwkasten
- Elektrische rolluiken
- Alarmsysteem, intercom en 24-uursbewaking in een afgesloten woonomgeving
- Volledig gemeubileerd, meubels zijn optioneel
Ligging en voor wie
De villa ligt aan de kust, dicht bij zee, winkels en scholen, met openbaar vervoer in de buurt. Dat maakt het huis geschikt voor gezinnen die vlak bij het strand willen wonen. Ook wie een ruim tweede huis aan de Costa del Sol zoekt met zeezicht en weinig onderhoud aan de buitenruimte, vindt hier een goede basis.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Vloerverwarming, Vloerverwarming Badkamers
- Huidige Staat
- Uitstekend, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Zonnebank, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Dubbele beglazing
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd, Optioneel
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Gedeeltelijk ingericht, Woonkeuken
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Overdekt, Meer dan een
- Zwembad
- Privé, Verwarmd
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, Alarmsysteem, 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Aan het strand, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij scholen
- Uitzicht
- Zee
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft vier slaapkamers en vijf badkamers. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer.
Heeft de villa een zwembad?
Ja, er is een verwarmd privézwembad met afdekking. Daarnaast kunnen bewoners een gemeenschappelijk zwembad gebruiken.
Heeft de woning zeezicht en hoe is de ligging?
Ja, de villa heeft zeezicht en ligt op het zuiden. Ze staat in Los Monteros, aan de kust en dicht bij zee, winkels en scholen.
Is de woning gemeubileerd?
De villa is volledig gemeubileerd. Meubels zijn optioneel.
Vergelijkbare woningen
Vrijstaande Villa te koop in Los Monteros
Los Monteros
€ 8.750.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Los Monteros
Los Monteros
€ 7.500.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Los Monteros
Los Monteros
€ 4.950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat







































































