Vrijstaande villa in Benalmádena met zeezicht en privézwembad
€ 1.350.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 6 slaapkamers
- 4 badkamers
- 600 m² woonoppervlakte
- 965 m² perceel
- Zwembad
Ruime vrijstaande villa in Benalmádena met 6 slaapkamers, 4 badkamers en 600 m² bebouwd op een perceel van 965 m². Zuidligging, zeezicht, privézwembad en garage.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa in Benalmádena biedt ongeveer 600 m² woonoppervlak op een perceel van 965 m². Het huis heeft zes slaapkamers en vier badkamers, ligt op een heuvel en kijkt uit over zee. De woning is georiënteerd op het zuiden en verkeert in goede staat.
De woning
Via de hal kom je in de ruime, lichte woonkamer met eetgedeelte en een open haard. Grote ramen en openslaande deuren geven toegang tot het deels overdekte terras, waar je het hele jaar buiten kunt zitten en eten. De keuken is volledig ingericht en heeft een ontbijthoek.
Op de hoofdverdieping liggen drie royale slaapkamers met inbouwkasten en directe toegang tot het terras. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer. Er zijn nog twee badkamers op deze verdieping, een met inloopdouche en een met groot hoekbad.
Op de lagere verdieping vind je een tweede woonkamer, een tweede volledig uitgeruste keuken en twee extra slaapkamers. De badkamer heeft een dubbele wastafel en een jacuzzibad. Via schuifdeuren bereik je een lager terras en een besloten patio met nog een kamer, die nu als zesde slaapkamer dient. Dit deel leent zich goed voor gasten of een tweede gezin.
Kenmerken
- Privézwembad en privétuin
- Garage, met erboven een ruimte die nu als fitnessruimte wordt gebruikt
- Spelkamer, bergruimte en gastenappartement
- Airconditioning, dubbele beglazing en marmeren vloeren
- WiFi aanwezig, meubilair optioneel
Ligging
De villa ligt in een woonwijk in Benalmádena. Golf, winkels, scholen, het centrum, de jachthaven en bosrijke omgeving liggen in de buurt, en er is openbaar vervoer. Let op: de woning is vanaf straatniveau alleen via enkele trappen bereikbaar.
Voor wie
De villa past bij grotere gezinnen of bij wie regelmatig gasten ontvangt. Ook wie veel ruimte, uitzicht en buitenleven zoekt, vindt hier genoeg mogelijkheden.
Kenmerken
- Categorie
- Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, WiFi, Sportschool, Speelzaal, Gasten appartement, Berging, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing
- Meubilering
- Optioneel
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Garage
- Zwembad
- Privé
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Dichtbij bos, Dichtbij jachthaven, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit
- Uitzicht
- Zee
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft zes slaapkamers en vier badkamers, verdeeld over twee woonlagen.
Hoe groot zijn het huis en het perceel?
Het huis heeft ongeveer 600 m² bebouwde oppervlakte en staat op een perceel van 965 m².
Heeft de villa een zwembad en garage?
Ja, er is een privézwembad en een garage. Boven de garage ligt een extra ruimte die nu als fitnessruimte dient.
Is de villa gemakkelijk bereikbaar vanaf de straat?
De toegang vanaf straatniveau gaat via enkele trappen.
Vergelijkbare woningen
Vrijstaande Villa te koop in Benalmádena
Benalmádena
€ 8.000.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Benalmádena Centro
Benalmádena Centro
€ 3.990.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Benalmádena
Benalmádena
€ 2.950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
































































