Appartement in Torrequebrada, Benalmadena, met tuin en zwembad
€ 425.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- 140 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Ruim appartement van 140 m² op een middelverdieping in Torrequebrada, met 3 slaapkamers, 2 badkamers en een eigen tuin. Gemeubileerd, met parkeerplaats en gemeenschappelijk zwembad.
Over deze woning
Het appartement
Dit appartement op een middelverdieping in Torrequebrada heeft 140 m² bebouwde oppervlakte, drie slaapkamers en twee badkamers. De indeling is ruim en praktisch: een grote woon-eetkamer voor gezellige avonden, een aparte keuken die volledig is uitgerust en een eigen wasruimte. De woning heeft houten vloeren en wordt volledig gemeubileerd aangeboden. De staat is redelijk, dus je kunt er rustig je eigen smaak aan toevoegen.
Buitenruimte en voorzieningen
Een groot voordeel is de buitenruimte. Naast een balkon voor het ontbijt is er een ruime, private patio met tuin. Die kun je naar wens inrichten als chill-outhoek, speelplek of kleine tuin. Verder heeft de woning:
- een overdekt terras en een privéterras
- een privétuin
- een eigen parkeerplaats
- een lift in het gebouw
- een gemeenschappelijk zwembad
- centrale verwarming
- drinkbaar leidingwater
De omgeving
Torrequebrada ligt in Benalmadena, aan de Costa del Sol. Het strand ligt op ongeveer 250 meter, dus je loopt er in een paar minuten naartoe. Supermarkten en apotheken zijn op korte afstand te vinden, zodat je dagelijkse boodschappen vaak zonder auto kunt doen. In de buurt zijn ook restaurants en speeltuinen voor kinderen.
Voor wie is dit appartement geschikt?
De drie slaapkamers maken het appartement interessant voor gezinnen. Een van de kamers kan ook dienen als werkkamer of studieruimte. Wie graag dicht bij zee woont, met een eigen buitenruimte en alle voorzieningen op loopafstand, vindt hier een praktische basis aan de kust.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Centrale verwarming
- Huidige Staat
- Redelijk
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Privé terras, Houten vloeren
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Parkeergelegenheid
- Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Voorzieningen
- Drinkwater
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft drie slaapkamers en twee badkamers, met 140 m² bebouwde oppervlakte.
Is er een zwembad en parkeerplaats?
Ja, er is een gemeenschappelijk zwembad en een eigen parkeerplaats. Het gebouw heeft ook een lift.
Hoe ver is het strand?
Het strand ligt op ongeveer 250 meter van de woning.
Wordt het appartement gemeubileerd verkocht?
Ja, het is volledig gemeubileerd en heeft een volledig ingerichte keuken.
Vergelijkbare woningen
Tussenverdieping Appartement te koop in Torrequebrada
Torrequebrada
€ 1.149.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Bovenverdieping Appartement te koop in Torrequebrada
Torrequebrada
€ 995.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Torrequebrada
Torrequebrada
€ 920.000Excl. belastingen, notaris en advocaat















































