Appartement met 2 slaapkamers in Elviria, Marbella
€ 419.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 123 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Ruim appartement op de tweede verdieping in Elviria, Marbella, met 123 m² bebouwd oppervlak, twee slaapkamers en twee badkamers. Met overdekt terras, eigen parkeerplaats en gemeenschappelijke zwembaden in een afgesloten complex.
Over deze woning
Het appartement
Dit appartement ligt op de tweede verdieping en heeft 123 m² bebouwd oppervlak, waarvan ruim 102 m² bruikbaar. De indeling is ruim en praktisch: een entree, een grote woon en eetkamer, een aparte keuken met bijkeuken, twee slaapkamers, twee badkamers, een hal en een inloopkast. De woning verkeert in uitstekende staat en is gedeeltelijk gemeubileerd.
Het overdekte terras sluit direct aan op de woonkamer. Daar zit je het hele jaar comfortabel buiten, met uitzicht op de tuin, het zwembad, de bergen en het bos. De woning heeft een oriëntatie op het oosten en het westen.
Kenmerken
- Airconditioning en dubbele beglazing
- Marmeren vloeren en ingebouwde kasten
- Volledig uitgeruste keuken
- En suite badkamer
- Glasvezel en wifi
- Lift in het gebouw
- Eigen parkeerplaats in een overdekte ondergrondse garage
Het complex en de omgeving
Het appartement maakt deel uit van een afgesloten complex met verzorgde gemeenschappelijke tuinen en meerdere gemeenschappelijke zwembaden, waaronder een verwarmd zwembad. Elviria is een gevestigde woonwijk van Marbella. Golf, winkels, de zee en het bos liggen in de buurt, en er is openbaar vervoer dichtbij.
Voor wie
Door het formaat, de goede staat en de gemeenschappelijke voorzieningen past dit appartement bij wie een vaste woonplaats zoekt, maar ook bij wie een tweede woning aan de Costa del Sol wil. Wil je de woning bezichtigen? Neem dan contact met ons op, dan plannen we samen een moment in.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, WiFi, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing, Optische vezel
- Meubilering
- Gedeeltelijk gemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Oosten, West
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage, Overdekt, Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex
- Ligging
- Commerciele omgeving, Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij bos, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Bergen, Tuin, Zwembad, Bos
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft twee slaapkamers en twee badkamers, waaronder een en suite badkamer. Daarnaast is er een inloopkast.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er is een eigen parkeerplaats in een overdekte ondergrondse garage.
Welke voorzieningen heeft het complex?
Het is een afgesloten complex met gemeenschappelijke tuinen en meerdere gemeenschappelijke zwembaden, waaronder een verwarmd zwembad. Het gebouw heeft een lift.
Welk uitzicht heeft het appartement?
Je kijkt uit op de tuin, het zwembad, de bergen en het bos. De woning heeft een oriëntatie op het oosten en het westen.
Vergelijkbare woningen
Tussenverdieping Appartement te koop in Elviria
Elviria
€ 1.590.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Elviria
Elviria
€ 1.150.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Elviria
Elviria
€ 995.000Excl. belastingen, notaris en advocaat


















































