Appartement in Casares met 2 slaapkamers en privéterras
€ 425.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 3 badkamers
- 153 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Gerenoveerd appartement van 153 m² op een middelste verdieping in Casares, met twee slaapkamers en drie badkamers. Het heeft een overdekt privéterras, een gemeenschappelijk zwembad en een eigen parkeerplaats.
Over deze woning
Dit appartement op een middelste verdieping in Casares heeft 153 m² bebouwde oppervlakte en is recent gerenoveerd. De staat is uitstekend en de indeling is ruim en modern.
Wonen en slapen
De keuken is open en sluit aan op de grote woonkamer, zodat koken en samenzijn in één ruimte samenkomen. Vanuit de woonkamer stap je naar het overdekte privéterras. Het ligt op het zuiden en kijkt uit op de tuin, de bergen en een weids panorama.
Het appartement heeft twee slaapkamers, beide met inbouwkasten en een eigen badkamer. In totaal zijn er drie badkamers. De vloeren zijn van marmer en de badkamers hebben vloerverwarming.
Kenmerken
- Airconditioning en een open haard
- Lift in het gebouw
- Eigen parkeerplaats, bergruimte en kelder
- Glasvezel, wifi en satelliet-tv
- Gemeenschappelijke tuin en gemeenschappelijk zwembad
- Afgesloten complex met beveiliging
- Meubilering is optioneel
Ligging
Het appartement ligt in Casares, op ongeveer 750 meter van het strand. Een golfclub, een sportschool en restaurants zijn op een kleine vijf minuten lopen. Supermarkten en het dichtstbijzijnde dorp bereik je in een paar minuten met de auto, en openbaar vervoer is in de buurt.
Voor wie
Dit appartement past bij mensen die een ruime woning zoeken met weinig onderhoud en veel buitenruimte. Het is geschikt als vaste woning of als verblijf aan de Costa del Sol. Huisdieren zijn toegestaan.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Open haard, Vloerverwarming Badkamers
- Huidige Staat
- Uitstekend, Goed, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Satelliet TV, WiFi, Berging, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Kelder, Optische vezel
- Meubilering
- Optioneel
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Gedeeltelijk ingericht, Woonkeuken
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex
- Uitzicht
- Bergen, Weids, Tuin
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Er zijn twee slaapkamers, allebei met inbouwkasten en een eigen badkamer. In totaal telt het appartement drie badkamers.
Is er een zwembad en een parkeerplaats?
Ja, er is een gemeenschappelijk zwembad en een gemeenschappelijke tuin. Bij het appartement hoort een eigen parkeerplaats.
Zijn huisdieren toegestaan?
Ja, huisdieren zijn toegestaan.
Hoe ver is het strand?
Het strand ligt op ongeveer 750 meter van het appartement.
Vergelijkbare woningen
Begane grond appartement te koop in Casares Centro
Casares Centro
€ 4.490.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Begane grond appartement te koop in Casares Centro
Casares Centro
€ 2.495.000Excl. belastingen, notaris en advocaat










































