Appartement in Calanova Golf, Mijas, met terras en panoramisch uitzicht
€ 695.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 120 m² woonoppervlakte
Ruim appartement van 120 m² op een middelste verdieping in Calanova Golf, Mijas. Het heeft twee slaapkamers, twee badkamers, een open keuken in Amerikaanse stijl en een groot terras met panoramisch uitzicht. Twee parkeerplaatsen en een berging horen erbij.
Over deze woning
Dit appartement op een middelste verdieping ligt in Calanova Golf, in de gemeente Mijas. Met 120 m² bebouwde oppervlakte, twee slaapkamers en twee badkamers is er ruim voldoende plek om te wonen en gasten te ontvangen.
De woning
Woonkamer, eetruimte en keuken vormen samen één open leefruimte. De keuken is groot en heeft een Amerikaanse stijl, zodat je kunt koken terwijl je in contact blijft met de rest van de ruimte. In de woonkamer staat in een hoek een slaapbank, waarop twee extra gasten kunnen slapen. Vanuit de woonkamer loop je naar een groot terras met panoramisch uitzicht. Dat uitzicht is een van de sterkste punten van dit appartement.
Kenmerken op een rij
- 2 slaapkamers en 2 badkamers
- 120 m² bebouwd
- Open keuken in Amerikaanse stijl met eetruimte en woonkamer
- Slaapbank voor 2 extra personen
- Groot terras met panoramisch uitzicht
- 2 parkeerplaatsen
- Aparte berging
- Toeristische licentie aanwezig
Locatie
Calanova Golf ligt in de gemeente Mijas, aan de Costa del Sol in de provincie Málaga. Voor meer informatie over de omgeving en de voorzieningen in de buurt kun je het beste een bezichtiging plannen.
Voor wie is dit appartement?
Het appartement past bij wie een tweede verblijf aan de Costa del Sol zoekt of regelmatig familie en vrienden over de vloer krijgt. Door de slaapbank kunnen er zes personen overnachten. Omdat er een toeristische licentie aanwezig is, kun je tijdens een bezichtiging ook bespreken wat de mogelijkheden zijn voor verhuur. Twee parkeerplaatsen en een berging maken het dagelijks gebruik gemakkelijk.
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft twee slaapkamers en twee badkamers op 120 m² bebouwde oppervlakte.
Kunnen er extra gasten overnachten?
Ja, in de woonkamer staat een slaapbank in een hoek waarop twee extra personen kunnen slapen.
Zijn er parkeerplaatsen en een berging?
Ja, bij het appartement horen twee parkeerplaatsen en een berging.
Is er een toeristische licentie?
Ja, volgens de gegevens is er een toeristische licentie aanwezig.
Vergelijkbare woningen
Begane grond appartement te koop in Calanova Golf
Calanova Golf
€ 925.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Calanova Golf
Calanova Golf
€ 795.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Calanova Golf
Calanova Golf
€ 785.000Excl. belastingen, notaris en advocaat





































