Halfvrijstaande woning met 4 slaapkamers in Elviria, Marbella
€ 495.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 2 badkamers
- 121 m² woonoppervlakte
- 98 m² perceel
Halfvrijstaande woning van 121 m² met vier slaapkamers, twee badkamers, patio's, terras en garage in Elviria, Marbella. De woning heeft renovatie nodig en heeft twee aparte ingangen.
Over deze woning
De woning
Deze halfvrijstaande woning in Elviria, Marbella, heeft 121 m² bebouwd oppervlak op een perceel van 98 m². Er zijn vier slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee verdiepingen. Elke verdieping heeft een eigen ingang. Daardoor is het huis flexibel te gebruiken en kan de indeling eventueel worden aangepast tot twee afzonderlijke woningen.
Op de hoofdverdieping vind je de volledig ingerichte keuken, de eetkamer, een woonkamer in Arabische stijl, een complete badkamer en twee slaapkamers. Hier ligt ook een Andalusische patio. Op de benedenverdieping is een ruime woonkamer met open haard, met daarnaast twee slaapkamers en een tweede badkamer. Op dit niveau liggen ook een groot terras, een gedeeltelijk overdekte patio met jacuzzi en de garage.
Kenmerken
- 4 slaapkamers en 2 badkamers
- 121 m² bebouwd, perceel van 98 m²
- Privétuin, privéterras en meerdere patio's
- Garage en eigen parkeerplaats
- Oriëntatie oost en west
- Uitzicht op de bergen, de tuin en de binnenplaats
- Elektriciteit en drinkwater aanwezig
Staat van de woning
Het huis moet gerenoveerd worden. Dat geeft je de ruimte om het naar eigen smaak in te richten. Door het aantal vierkante meters en de verschillende buitenruimtes zijn er veel mogelijkheden, van één gezinswoning tot een indeling met twee aparte delen.
Ligging
Elviria ligt in het oosten van Marbella, dicht bij golfbanen en bosrijke omgeving. Volgens de beschrijving liggen winkels, dagelijkse voorzieningen en de stranden op korte afstand, en zijn er binnen ongeveer tien kilometer meerdere golfbanen te vinden.
Voor wie
Deze woning past bij kopers die graag zelf een huis willen renoveren en vormgeven, met veel buitenruimte en een rustige, groene omgeving. Ook wie een huis zoekt met de mogelijkheid om twee gescheiden leefruimtes te maken, vindt hier een bruikbare basis.
Kenmerken
- Categorie
- Bestaande bouw
- Huidige Staat
- Renovatie nodig
- Extra's
- Privé terras
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Oosten, West
- Parkeergelegenheid
- Garage, Privé
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij bos
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Bergen, Tuin, Binnenplaats
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de woning?
De woning heeft vier slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee verdiepingen.
Moet het huis gerenoveerd worden?
Ja, de woning heeft renovatie nodig. Je kunt de indeling en afwerking zelf bepalen.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er zijn een garage en een eigen parkeerplaats.
Kan de woning in twee delen worden gebruikt?
Elke verdieping heeft een eigen ingang, waardoor een indeling in twee afzonderlijke woningen mogelijk lijkt. Dit hangt af van de benodigde vergunningen.






























































