Rijwoning met zeezicht in La Cala de Mijas
€ 500.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 3 badkamers
- 276 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Rijwoning van 276 m² over twee verdiepingen met 4 slaapkamers en 3 badkamers. Vanaf het terras kijk je uit over zee, en het centrum van La Cala de Mijas ligt dichtbij. De woning is niet gemeubileerd.
Over deze woning
De woning
Deze rijwoning in La Cala de Mijas telt 276 m² bebouwde oppervlakte, vier slaapkamers en drie badkamers, verdeeld over twee verdiepingen. Op de bovenverdieping kom je binnen in een hal die naar de ruime woon-eetkamer leidt. Van daaruit loop je direct naar een groot terras met zicht op zee. De aparte keuken is nog leeg: er staan geen meubels of apparaten, dus je kunt haar helemaal naar eigen smaak inrichten. Op deze verdieping vind je ook een lichte slaapkamer met inbouwkast en een badkamer met douche.
Op de benedenverdieping liggen twee extra slaapkamers met inbouwkasten en een tweede badkamer met douche. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer met bad en een eigen buitenruimte met toegang tot een tweede terras. De woning ligt op het noordwesten, dus je ziet de zon 's avonds boven de zee zakken.
Kenmerken
- Zeezicht en panoramisch uitzicht
- Airconditioning en houten vloeren
- Inbouwkasten en meerdere badkamers
- Privéterras
- Glasvezel internet en parlofoon
- Gemeenschappelijke tuin en gemeenschappelijk zwembad
- Parkeren op straat en gemeenschappelijk parkeren
- Goede staat, niet gemeubileerd
Locatie
La Cala de Mijas ligt aan de kust van de gemeente Mijas. De woning ligt dicht bij het strand, bij golfbanen, winkels en scholen. Ook openbaar vervoer en een kerk zijn in de buurt, en er is een gratis pendelbus.
Voor wie
De woning past bij wie een vaste woonplaats aan zee zoekt, maar ook bij wie een tweede verblijf of een investering overweegt. Omdat de keuken nog ingericht moet worden, kun je er zelf je stempel op drukken.
Kenmerken
- Categorie
- Vakantiehuis, Investering
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Ensuite badkamer, Houten vloeren, Hotelbusje, Buurt van een kerk, Optische vezel
- Meubilering
- Ongemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Parkeergelegenheid
- Straat, Gemeenschappelijk
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Deurbel met intercom
- Ligging
- Aan het strand, Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij scholen
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Zee, Weids
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de woning?
De rijwoning heeft vier slaapkamers en drie badkamers, verdeeld over twee verdiepingen.
Heeft de woning zeezicht?
Ja, de woning heeft zeezicht en een panoramisch uitzicht, onder meer vanaf het grote terras op de bovenverdieping.
Is de woning gemeubileerd?
Nee, de woning is niet gemeubileerd en de keuken heeft nog geen meubels of apparaten.
Is er een zwembad of parkeergelegenheid?
Er is een gemeenschappelijk zwembad met gemeenschappelijke tuin. Je kunt parkeren op straat of op het gemeenschappelijke parkeerterrein.
Vergelijkbare woningen
Geschakelde Woning te koop in La Cala de Mijas
La Cala de Mijas
€ 1.195.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Geschakelde Woning te koop in La Cala de Mijas
La Cala de Mijas
€ 1.195.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Geschakelde Woning te koop in La Cala de Mijas
La Cala de Mijas
€ 1.150.000Excl. belastingen, notaris en advocaat












































