Rijwoning in Cabopino, Marbella, met zeezicht en garage
€ 495.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 130 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Gemeubileerde hoekrijwoning van 130 m² met twee slaapkamers, twee badkamers en een privé solarium. Ze ligt eerstelijns aan de golfbaan van Cabopino, met zicht op zwembad, golf en zee.
Over deze woning
Deze rijwoning in Cabopino, Marbella, is aan slechts één kant verbonden met de buurwoning. Ze ligt in een rustig complex, eerstelijns aan de golfbaan. Met 130 m² bebouwd oppervlak, verdeeld over drie verdiepingen plus garage, heb je ruimte binnen en buiten. De woning verkeert in uitstekende staat en wordt volledig gemeubileerd aangeboden.
De indeling
Op de begane grond kom je binnen via een patio die de ochtendzon vangt, een fijne plek voor een ontbijt buiten. Daarna volgen de woon-eetkamer, een aparte, volledig ingerichte keuken en een gastentoilet. De woonkamer geeft toegang tot een ruim overdekt terras met middagzon. Vanaf dit terras loop je direct naar de gemeenschappelijke tuinen en het zwembad.
Op de eerste verdieping liggen twee slaapkamers en twee badkamers. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer en kijkt uit over het zwembad, de golfbaan en de zee. Bovenin vind je een wasruimte en een groot privé solarium met panoramisch uitzicht.
Kenmerken
- Airconditioning en open haard
- Marmeren vloeren en dubbele beglazing
- Ingebouwde kasten
- Privé garage met plaats voor twee auto's, plus extra bergruimte
- Twee gemeenschappelijke zwembaden en verzorgde, onderhoudsvriendelijke tuinen
- Oriëntatie oost en west, dus zon in de ochtend en de middag
Ligging
Cabopino ligt in Marbella, dicht bij zee, jachthaven en golf. Het strand, restaurants, winkels en openbaar vervoer zijn te voet bereikbaar.
Voor wie
De woning past bij golfliefhebbers en bij wie een vaste verblijfplaats zoekt. Ze is ook geschikt als vakantiewoning, met buitenruimtes waar je de hele dag van de zon geniet.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Vakantiehuis, Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Open haard
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing, Kelder
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk, Fraai aangelegd, Eenvoudig onderhoud
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Oosten, West
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage, Overdekt, Meer dan een, Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Ligging
- Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan, Dichtbij zee, Dichtbij jachthaven, Urbanisatie
- Uitzicht
- Zee, Golf, Weids, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de woning?
De woning heeft twee slaapkamers en twee badkamers, plus een gastentoilet op de begane grond. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er is een grote privé garage met plaats voor twee auto's. Er is ook extra bergruimte.
Welk uitzicht heeft de woning?
Vanuit de hoofdslaapkamer en vanaf het solarium kijk je uit over het zwembad, de golfbaan en de zee.
Is er een zwembad?
Ja, er zijn twee gemeenschappelijke zwembaden. Het terras geeft direct toegang tot de gemeenschappelijke tuinen en het zwembad.































































