Bedrijfspand met bar te koop in The Golden Mile, Marbella
€ 549.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 145 m² woonoppervlakte
Bar van 145 m² in The Golden Mile in Marbella, in goede staat en met muziekvergunning. Het pand heeft een kelder, berging, airconditioning en parkeergelegenheid in de buurt.
Over deze woning
Het pand
In The Golden Mile in Marbella staat een bedrijfspand met bar te koop. Het telt 145 m² bebouwde oppervlakte en verkeert in goede staat. Op dit moment draait de zaak als copas bar, een bar waar drankjes worden geserveerd. Het pand wordt gedeeltelijk gemeubileerd verkocht.
Bij de zaak hoort een muziekvergunning. Doordeweeks geldt een sluitingstijd van 3 uur 's nachts, in het weekend van 4 uur. Laat de details van de vergunning tijdens een bezichtiging altijd goed toelichten.
Indeling en voorzieningen
- Bar aanwezig
- Kelder
- Berging en bijkeuken
- Gedeeltelijk ingerichte keuken
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Aansluiting op elektriciteit en drinkwater
- Oriëntatie op het westen, met stedelijk uitzicht
De combinatie van bar, kelder en extra ruimtes voor opslag en de bijkeuken zorgt voor praktische ruimte achter de schermen. Zo kan het dagelijkse werk overzichtelijk blijven.
Ligging
Het pand ligt in een stedelijke omgeving, midden in The Golden Mile. Openbaar vervoer is in de buurt. Er zijn meerdere parkeerplaatsen, en er is ook gemeenschappelijke parkeergelegenheid.
Voor wie is dit pand?
Dit pand past bij een investeerder of ondernemer die een bestaande horecazaak in Marbella zoekt. Het is ook geschikt voor iemand die de geschiedenis van deze bar wil voortzetten. Wil je de zaak zelf bekijken of meer weten over de mogelijkheden? Neem dan contact met ons op voor een bezichtiging.
Kenmerken
- Categorie
- Investering, Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Nabij vervoer, Berging, Bijkeuken, Bar, Kelder
- Meubilering
- Gedeeltelijk gemeubileerd
- Keuken
- Gedeeltelijk ingericht
- Zonorientatie
- West
- Parkeergelegenheid
- Meer dan een, Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Alarmsysteem
- Ligging
- Stad
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Stedelijk
Veelgestelde vragen
Hoe groot is dit bedrijfspand?
Het pand heeft 145 m² bebouwde oppervlakte en beschikt over een kelder.
Tot hoe laat mag er muziek worden gespeeld?
Er is een muziekvergunning tot 3 uur doordeweeks en tot 4 uur in het weekend.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er zijn meerdere parkeerplaatsen en ook gemeenschappelijke parkeergelegenheid.
Welke voorzieningen heeft het pand?
Het pand heeft een bar, airconditioning, een alarmsysteem, een berging, een bijkeuken en een gedeeltelijk ingerichte keuken.




















