Appartement op de begane grond in The Golden Mile, Marbella
€ 949.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- 138 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Ruim gelijkvloers appartement van 138 m² met 3 slaapkamers en 2 badkamers, gelegen op het zuiden. Het ligt in een beveiligd complex met zwembaden, sportfaciliteiten en tuinen, in The Golden Mile in Marbella.
Over deze woning
Dit gelijkvloerse appartement van 138 m² ligt in The Golden Mile in Marbella. Het heeft drie slaapkamers en twee badkamers en kijkt uit op de tuin en het zwembad van het complex.
Het appartement
De woonkamer met eetgedeelte is ruim en open van opzet. Door de zuidoriëntatie komt er veel natuurlijk licht binnen. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer, daarnaast is er nog een tweede badkamer. Het appartement heeft een terras en twee ingangen, wat in de praktijk handig is als je met boodschappen thuiskomt. Er is een bijkeuken en de keuken is volledig uitgerust.
De woning is nog grotendeels in originele staat, al zijn de keuken en de badkamers vernieuwd. Wil je er een eigen stempel op drukken, dan is er ruimte voor een complete renovatie. Het appartement wordt ongemeubileerd aangeboden.
Kenmerken
- Marmeren vloeren en inbouwkasten
- Airconditioning en WiFi
- Ondergrondse parkeerplaats en garage
- Toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit
- Zuidoriëntatie met uitzicht op tuin en zwembad
Het complex en de omgeving
Het appartement ligt in een afgesloten complex met 24 uur beveiliging en een intercom. Je deelt er verzorgde gemeenschappelijke tuinen en zwembaden, waaronder een verwarmd zwembad en een kinderbad. Verder zijn er een sportschool, tennisbaan, padelbaan, jacuzzi, bar en een restaurant op het terrein.
Golf, de zee, de jachthaven, scholen en het centrum van Marbella liggen dicht in de buurt.
Voor wie
Dit appartement past bij gezinnen die ruim willen wonen met voorzieningen op loopafstand, en bij wie een tweede woning zoekt in Marbella. Ook als je graag zelf een woning inricht en renoveert, biedt het een goed vertrekpunt.
Kenmerken
- Categorie
- Luxe
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Renovatie nodig
- Extra's
- Inbouwkasten, WiFi, Sportschool, Paddle tennissen, Tennisbaan, Bijkeuken, Gehandicapten toegang, Marmeren vloeren, Jacuzzi, Bar, Restaurant op locatie, Dichtbij moskee
- Meubilering
- Ongemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage, Gemeenschappelijk
- Zwembad
- Gemeenschappelijk, Verwarmd, Kinderbad
- Beveiliging
- Omheind complex, Deurbel met intercom, 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Dichtbij jachthaven, Urbanisatie
- Uitzicht
- Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft drie slaapkamers en twee badkamers. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer.
Is er een parkeerplaats?
Ja, er is een ondergrondse parkeerplaats. Het complex heeft ook garage en gemeenschappelijke parkeermogelijkheden.
Welke voorzieningen heeft het complex?
Je vindt er gemeenschappelijke tuinen, zwembaden (waaronder een verwarmd zwembad en een kinderbad), een sportschool, tennis- en padelbanen, jacuzzi, bar en een restaurant. Het complex is afgesloten en heeft 24 uur beveiliging.
Is het appartement gemeubileerd?
Nee, het appartement wordt ongemeubileerd aangeboden. De keuken is wel volledig ingericht.
Vergelijkbare woningen
Tussenverdieping Appartement te koop aan The Golden Mile
The Golden Mile
€ 7.950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Begane grond appartement te koop aan The Golden Mile
The Golden Mile
€ 6.900.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Begane grond appartement te koop aan The Golden Mile
The Golden Mile
€ 5.650.000Excl. belastingen, notaris en advocaat



























































