Townhouse in het hart van Las Lagunas de Mijas, in de wijk Doña Ermita.
Ontdek je nieuwe thuis in Las Lagunas de Mijas! Dit charmante herenhuis in de wijk Doña Ermita biedt je alles wat je nodig hebt voor een comfortabel en elegant leven. Met een bebouwde oppervlakte van 170 vierkante meter is dit huis volledig gerenoveerd, waarbij de stenen gevel en de tegels van hoge kwaliteit in het oog springen. Het heeft drie grote slaapkamers met ingebouwde kasten, twee complete badkamers en een extra toilet, ideaal voor gezinnen of voor het ontvangen van bezoek.
De woonkamer is perfect om te genieten van familiemomenten, en het heeft een gesloten terras dat extra ruimte biedt om te ontspannen. Het huis heeft twee keukens, wat zorgt voor veelzijdigheid bij het bereiden van je favoriete gerechten. Bovendien zorgt de afgesloten garage van 35 vierkante meter ervoor dat je voertuig altijd beschermd is.
Gelegen in een strategisch gebied, ben je dicht bij winkels, supermarkten, restaurants, gezondheidscentra en scholen, wat je dagelijkse leven gemakkelijker maakt. Mis de kans niet om dit vastgoedjuweeltje te bezoeken!
Extra's
Overdekt terras
Nabij vervoer
Privé Terras
Berging
Marmeren vloeren
Inbouwkasten
Zonorientatie
noorden
North East Orientation
Klimaatbeheersing
Airconditioning
Uitzicht
street Views
Ligging
Dicht bij winkels
Dichtbij scholen
Huidige Staat
Goede conditie
Onlangs gerenoveerd
Meubilering
Volledig gemeubileerd
Keuken
Volledig ingerichte keuken
Parkeergelegenheid
garage
Referentie
R4850842
Prijs
€374,900
Plaats
Mijas Pueblo
Gebied
Málaga
Vastgoedtype
Geschakelde Woning
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Perceelgrootte
0 m2
Gebouwd Formaat
170 m2
Terras
10 m2
More Information




































