De woning is verhuurd tot eind 2022
Geen bezichtigingen tot dan
Het huis is gebouwd op een perceel van ongeveer 1100 m2 en gebouwd op ongeveer 330 m2, gelegen op een prachtige heuvel met geweldig uitzicht
Het bestaat uit 4 slaapkamers (2 van hen ensuite), woonkamer met open haard en dubbele hoogte plafonds met toegang tot de veranda, keuken met toegang tot de veranda, strijk-en wasruimte met toegang tot de waslijn gebied, hoffelijkheid toilet, grote hal, garage voor twee auto's en nog eens twee buiten, 3 badkamers, opslagruimte verdeeld over het hele huis in de vorm van kasten, zoutwater zwembad en volgroeide tuin met Bermuda gras en diverse kurkbomen met automatische irrigatie, centrale verwarming met radiatoren door het hele huis.
Spectaculair uitzicht op de haven van Sotogrande, Gibraltar en Afrika.
Charmant huis met handgemaakte kleivloeren, hydraulische buiten- en binnentegels, Marokkaanse tegels in keuken en badkamers, Arabische tegels, Toegangsdeur naar het oude kloosterhuis in Granada en bovenal zeer goed bewaard gebleven.
Er zijn geen gemeenschappelijke kosten en de vuilnisbijdrage is inbegrepen in de waterrekening.
Extra's
CloseToTown
CloseToSchools
CloseToShops
UncoveredTerrace
Barbecue
AmenitiesNear
GardenView
TransportNear
CloseToGolf
Central Heating
FullyFittedKitchen
MountainView
FittedWardrobes
PrivateTerrace
UrbanView
CoveredTerrace
Pool View
fireplace
Balcony
GoodCondition
OptionalFurniture
SaltwaterSwimmingPool
StreetView
GroundFloorPatio
MarinaView
Features - Air Conditioning
Uitzicht
Sea View
Referentie
IM10491
Prijs
€800,000
Plaats
Torreguadiaro
Gebied
Cadiz
Vastgoedtype
Vrijstaande Villa
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Perceelgrootte
1100 m2
Gebouwd Formaat
330 m2
Terras
0 m2
More Information

































